פוסטים לפי קטגוריות: שרותי המרפאה

שירותים נוספים

  שירותים נוספים של מרפאה וטרינרית בדרום כוללים: ייעוץ לבעיות התנהגות, ייעוץ תזונתי לבעיות עור, ייעוץ תזונתי לבעיות משקל, ייעוץ תזונתי למצבים רפואיים ומחלות ספציפיות, שיווק מזון רפואי של מיטב החברות, שיווק חומרים נגד פרעושים וקרציות של מיטב החברות, בית מרקחת וטרינרי, בדיקות לפני קניה, ביקורי בית ועוד.        

אשפוז

    בהרבה מצבים, כמו למשל אחרי ניתוח קשה או בזמן החלמה ממחלה קשה, יש להשאיר את בעל החיים במרפאה על מנת שיתאושש בשקט ובבטחה – במקום סגור ונקי ותחת השגחת רופא צמודה. במרפאת וטרינר בכפר – מרכז וטרינרי סגולה ומרפאה וטרינרית בקרית גת, אנו שמים דגש על כך שכל בעל חיים הסובל ממצב המצריך אשפוז… להמשיך לקרוא »

בנק דם לבעלי חיים

  ישנם הרבה מיקרים בהם אבדן דם חמור מסכן חיים. התמיכה המיידית בבעל החיים מצריכה לכן מנת דם או מוצרי דם כמו פלסמה בכדי להצילו – במגוון מצבים שונים. אתם מוזמנים להירשם במרפאה כתורמים ולעזור לנו להציל חיים. כל כלב בריא השוקל יותר מעשרים קילוגרם וגילו פחות משבע שנים ללא היסטוריה של קדחת קרציות מוזמן… להמשיך לקרוא »

שרותי הרבעה והזרעה מלאכותית

  שירות זה מתאים ללקוחות אשר מגדלים כלבים באהבה אך גם רוצים להמשיך את דרכם דרך המלטת גורים. ישנם הרבה מקרים בהם עקב חוסר ידע וניסיון ובעיות שונות בכלב הספציפי – ההרבעה אינה מצליחה או שההמלטה מסתבכת עד כדי מות האם והגורים. ע"י סנכרון נכון של זמני ההרבעה וניטור ההיריון וההמלטה ניתן להגיע לשיעורי וולדות… להמשיך לקרוא »

רפואת עור

  העור הינו האיבר הגדול ביותר בגוף ומהווה את המחסום הראשוני מפני חדירת זיהומים . לכן מערכת החיסון כלולה בו בצורה אינטגרטיבית – העור הוא חלק ממערכת החיסון ומערכת החיסון היא חלק מהעור. פגיעה בעור מהווה סבל ופגיעה באיכות החיים לבעל החיים ולבעליו (גירודים, דלקות אוזניים, נשירה, ריח רע, לא אסטטי) וגם פגיעה ביכולת בעל… להמשיך לקרוא »

רפואת עיניים

  העיניים הן החלון של בעל החיים לעולם החיצון ולמרות שבכלבים החוש החזק ביותר הוא חוש הריח ובחתולים השמיעה – אין תחליף לחוש הראיה. חוץ ממי שמגדל עכבישים כחיית מחמד – לחיות שלנו יש בד"כ רק שתי עיניים כך שאין להן הרבה מרווח לאבד עין. רפואת עיניים היא ענף ספציפי שתפקידו לשמור על חוש הראיה… להמשיך לקרוא »

מעבדה

  לרוב ,כחלק הכרחי מאבחון נכון יש להשתמש בבדיקות דם, שתן ומיקרוסקופיה מתאימות, בכדי לגלות מה מצבו של בעל החיים וממה הוא סובל. בדיקת דם לכלב ובדיקת דם לחתול מבוצעות במקסימום מקצועיות ומינימום סטרס לחיה. ביופסיות מבוצעות בהרדמה מקומית או כללית לפי הצורך והמיקום. במעבדתנו מתבצעות בדיקות דם שגרתיות לפני כל ניתוח, בדיקות ביופסיה לגידולים,… להמשיך לקרוא »

הדמיה וטרינרית

  כחלק מדרכי האבחון של מחלות ומצבים שונים – עלינו להיעזר לעתים במכשירי הדמיה מתקדמים כמו צילומי רנטגן ו/או אולטראסאונד כדי לקבל את התמונה המלאה על מצבו של בעל החיים. הדבר חשוב במיוחד באבחון שברים, אבחון גידולים או פתולוגיות בבית חזה ובבטן, אבחון גופים זרים במערכת העיכול, אבחון אבנים וחסימות בדרכי השתן ומצבים רבים אחרים…. להמשיך לקרוא »

כירורגיה וטרינרית

  ברפואה וטרינרית – כמו ברפואה הומאנית ישנם מצבים בהם חלק מהטיפול מצריך ניתוח. במרפאת "וטרינר בכפר-מרכז וטרינרי סגולה" ומרפאה וטרינרית בקרית גת, אנו ערוכים לכל סוגי הניתוחים פשוטים ומסובכים כאחד – החל מתפירת פצעי נשיכה קטנים עד ניתוחים אורטופדיים וניתוחי בטן ובית חזה מורכבים. כל הניתוחים נעשים בעזרת ציוד כירורגי סטרילי מתקדם ואיכותי. בהרדמה… להמשיך לקרוא »

רפואה מניעתית

  כחלק מגידול נכון של חיות המחמד עלינו לוודא שהם מוגנים מפני מחלות נפוצות ונקיים מטפילים שעלולים להעביר מחלות ואף לגרום למוות. לכן, בדומה לטיפול בילדים, ישנם חיסונים מומלצים שנועדו להגן עלינו ועל חיית המחמד שלנו ממחלות קשות שהטיפול בהן אינו פשוט. חיסונים הניתנים בזמן מצילים חיים ומונעים הוצאות מיותרות. במסגרת שרות הרפואה המונעת, ניתנים… להמשיך לקרוא »