מרפאה וטרינרית בקרית גת

מרפאה וטרינרית בקרית גת

וטרינר בקרית גת – מרפאה וטרינרית חדשה בקרית גת

בשעה טובה נפתחה לה.
אמנם כבר לפני מספר שבועות טובים, אבל אתם יודעים בכל זאת תקופת הרצה קלה, השלמה של פריטים שונים ובשקט יחסית יצאה לה לדרך מרפאה וטרינרית חדשה בקרית גת. המרפאה בניהולו של דר' אמיר ויינברג – וטרינר בקרית גת לא מאתמול, מהווה נדבך נוסף ברמת השירות של דר' ויינברג אשר מספק שירותים וטרינריים בקרית גת מזה שנים טובות.

ממקום משכנה של מרפאת האב השוכנת במושב סגולה הסמוך סיפק הוטרינר שירות לתושבי קריית גת ביקורי חוץ וחירום בעיר, או קיבל מטופלים, או ליתר דיוק בעלי חיים מטופלים במרפאתו אשר במושב סגולה.
בגבור השנים עלה הביקוש לשירותו של הדר' והלה החליט לשדרג את רמת השירות והקשר עם לקוחותיו מקרית גת, מועצה אזורית לכיש הסמוכה, וכמובן תושבי המועצות יואב ומטה יהודה בביקוריהם למטרות שונות בעיר.

המרפאה הווטרינרית ממוקמת אסטרטגית בחנות המזון ואביזרים לבעלי חיים המוכרת והגדולה מבית רשת גרובר פארם ב"ישפרו סנטר",  קומה שנייה.

קרית גת מתפתחת ועמה אוכלוסיית בעלי החיים, ודר' ויינברג כבר חושב על העתיד.
דר', המרפאה הוטרינרית בסגולה כבר אינה סניף יחידי ודר' וינברג אינו וטרינר מספק שירות בקרית גת, אלא חלק מקהילת התושבים עם יתד שהתקבע בקרית גת – עיר מחוז לשירותים וטיפולים בבעלי חיים.

לבד משעות הפעילות במרפאה, דר' ויינברג מתפקד כוטרינר בחירום בקרית גת, או שמא נכון לומר גם מרפאה וטרינרית בחירום בעיר.

תושבי קרית גת, אלה המכירים ומטפלים אצל דר' ויינברג ואלה שלא, מוזמנים לבקר ולהכיר את המרפאה החדשה ולאה שאינם מכירים את הדר', מוזמנים להתוודע לאישיותו הנעימה והכובשת, למקצועיותו הרבה ומחוייבותו לבעלי החיים כמו לבעליהם.

 

וטרינר בקרית גת – מרפאה וטרינרית חדשה בקריית גת

שעות וימי פתיחה:
ימים א ,ה 1600 עד 2000. ימים ב,ד. 09 עד 1330.
יש לתאם תורים מראש.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

עודכן לאחרונה ב10 דצמבר,2018 מאת לילי עצמון